Fillon seanca solemne për 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fillon seanca solemne për 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

11:12 | 17 Shkurt 2019

Sot Kosova feston përvjetorin e shpalljes së Pavarësisë.

Me këtë rast u bën urime të shumta nga liderët vendor dhe jo vetëm.

Në Kuvendin e Kosovës ka filluar seanca solemne për 11 vjetorin e Pavarësisë.

Seancën e ka hapur kryeparlemntari Kadri Veseli, më ç’rast po mban edhe një fjalim.

Komento: