Fiorentina-Inter, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fiorentina-Inter, publikohen formacionet zyrtare

19:53 | 24 Shkurt 2019

Seria A, sonte vazhdon me super-derbin mes Fiorentinës dhe Interit.

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Fiorentinës dhe Interit.

Fiorentina dhe Inter do të përballen në kuadër të javës së 25-të në Serie A. Ndeshja që fillon nga ora 20:30, do të zhvillohet në stadiumin ‘Artemio Franchi’.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Inter

Fiorentina

Komento: