Fjolla e merr djalin në punë, por shikoni ҫfarë i bën ai llaptopit të nënës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Fjolla e merr djalin në punë, por shikoni ҫfarë i bën ai llaptopit të nënës

10:46 | 15 Mars 2019

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Ndërsa sot përmes një postimi ajo ka treguar se e ka marrë djalin në dyqanin e saj ku edhe punon.

Ai shihet i lodhur pranë llaptopit të nënës së tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!