Fjolla e zonja në kuzhinë, ja ҫfarë ka përgatitur për burrin e fëmijët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjolla e zonja në kuzhinë, ja ҫfarë ka përgatitur për burrin e fëmijët

09:53 | 02 Qershor 2019

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka përgatitur disa ëmbëlsira.

Duket se Fjolla është shumë e zonja në kuzhinë./ORAinfo/

Komento: