Fjolla Morina shtrihet në spital, çka po ndodh me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Fjolla Morina shtrihet në spital, çka po ndodh me të

18:14 | 11 Shtator 2019

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë.

Ajo është e pranishme me projekte interesante, shkruan ORAinfo.

Fjolla është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku pas vetes ka shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar është shtrirë në spital dhe si mbishkrim ka vënë ‘so let me dek a’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!