Flet për herë të parë gruaja e Mc Kreshës, tregon gjininë e foshnjës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Flet për herë të parë gruaja e Mc Kreshës, tregon gjininë e foshnjës

23:54 | 31 Mars 2020

Mc Kresha së shpejti do të bëhet baba.

Reperi shumë i dashur për publikun Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina Shehu, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Lajmi i ëmbël u mësua gjatë dasmës së tyre ku Erzina u fotografua me barkun e rrumbullakosur.

Pas dasmës çifti e konfirmoi se së shpejti do bëhen prindër dhe Erzina publikon shpesh foto me barkun e rrumbullakosur.

Ditën e sotme bashkëshortja e reperit ka zbuluar se ata do bëhen me vajzë. “Po i shoh të gjitha mesazhet që më kanë ardhur dhe një falenderim i madh shkon për të gjithë ju. Gjinia e bebit tim është vajzë”, shkruan Erzina.

Komento: