Formacionet zyrtare: Man Utd-Chelsea – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Formacionet zyrtare: Man Utd-Chelsea

20:49 | 25 Maj 2023

Man Utd-Chelsea, formacionet zyrtare.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Unitedit dhe Chelseat, ndeshje e mbetur nga java e 32-të në Premierligë.

Manchester Unitedit i nevojitet vetëm një barazim për ta siguruar pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve edicionin e ardhshëm.

Në anën tjetër, Chelsea është në pozitën e 12-të, pa ndonjë objektiv për të arritur.

Komento: