Foshnja u dërgua pa shenja jete në emergjencën e QKMF’së në Suharekë, policia nis hetimet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Foshnja u dërgua pa shenja jete në emergjencën e QKMF’së në Suharekë, policia nis hetimet

09:12 | 26 Maj 2023
Ilustrim

Një foshnjë është dërguar dje pa shenja jete në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Suharekë.

Për këtë rast, Policia ka bërë me dije se tashmë kanë nisur hetimet.

Prokurori ka urdhëruar që të hapet rasti dhe trupi i pa jetë të dërgohet për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

“Suharekë 25.05.2023 – 15:.40 Në emergjencën e QKMF është dërguar një foshnje pa shenja jete. Në lidhje me rastin është informuar prokurori kujdestar i cili ka urdhëruar që të hapet rast dhe trupi i pa jetë të dërgohet ne IML për obduksion”, thuhet në raport.

Komento: