Fotoja e publikuar nga Flora Brovina, ky është reagimi ambasadores Çitaku – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Fotoja e publikuar nga Flora Brovina, ky është reagimi ambasadores Çitaku

22:40 | 16 Maj 2019

Vlora Çitaku reagon për fotografinë e publikuar nga Flora Brovina.

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka reaguar pas raportimeve në media se është e rreme fotografia e publikuar nga deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Flora Brovina, e cila, sipas saj, shfaqte rastin e përd,hunimit të një kosovareje nga ushtarët serbë gjatë luftës.

Ambasadorja Çitaku e ka komentuar shkurt këtë duke shkruajtur se “rrënojmë çdo ditë”.

“Legjenda e Rozafës….rrënojmë çdo ditë”, është shprehur Çitaku në Facebook.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!