Frizerka e bën ‘kukull’ Teuta Selimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Frizerka e bën ‘kukull’ Teuta Selimin

16:09 | 04 Shtator 2019

Është ndër këngëtaret me të pëlqyera nga shtiptarët.

Teuta Selimi është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e në koncerte, përcjell ORAinfo.

Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një video ku na tregon qe sapo ka dal nga frizerka.

Me grim të bukur dhe flokë të rregulluara mirë, Teuta Selimi po duket si kukull. /ORAinfo/

Komento: