FSK parakalon në 20-vjetorin e çlirimit të vendit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

FSK parakalon në 20-vjetorin e çlirimit të vendit

08:00 | 13 Qershor 2019

Kosova po e shënon 20 vjetorin e çlirimit të vendit dhe hyrjen e trupave të NATO-s.

Njësitet e Forcës së Sigurisë së Kosovës sot do të parakalojnë në kazermën “Adem Jashari” për nder të 20-vjetorit të çlirimit të vendit.

Me një fjalë rasti ushtarëve do t’u drejtohet presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

Thaçi, gjithashtu është edhe Komandant Suprem i Forcave të Sigurisë të Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!