Fulham – Manchester United, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fulham – Manchester United, këto janë formacionet zyrtare

13:21 | 09 Shkurt 2019

Sot do të luhet xhiroja e 26 në Premierligë. Kjo xhiro do të hapet nga ndeshja mes Fulahmit dhe Manchester United.

Në stadiumin ‘Craven Cottage’, Fulhami i Claudio Ranierit pret Manchester Unitedin, që në dhjetë ndeshjet e fundit numëron nëntë fitore dhe vetëm një barazim.

Ndeshja mes Fulham dhe Manchester United fillon nga ora 13:30.

Formacionet zyrtare:

Fulham:

Manchester United:

Komento: