Fustanin krejt me lula -lula, Leonita do ta ‘shkrij’ Granitin me stilin e ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fustanin krejt me lula -lula, Leonita do ta ‘shkrij’ Granitin me stilin e ri

18:32 | 20 Maj 2020

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Leonita dhe Graniti para pak muajve janë bërë prindër për herë të parë.

Se fundmi Leonita ka publikuar një imazh ku shfaqet e veshur me fustan krejt me lula.
Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Komento: