Futbollisët nuk i “mbajnë” nervat, plasë sherri pas ndeshjes Milan-Lazio – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Futbollisët nuk i “mbajnë” nervat, plasë sherri pas ndeshjes Milan-Lazio

23:00 | 13 Prill 2019

Sonte është zhvilluar ndeshja mes Milanit dhe Lazios.

Ndeshja mes Milan dhe Lazio ka përfunduar në mënyrën më të keqe të mundshme.

Pas fërshëllimës së fundit ka shpërthyer një sherr masiv në fushën e San Siro-s me protagonist autorin e golit të vetëm të sfidës Franck Kessie.

Gjakrat janë qetësuar vetëm më ndërhyrjen e drejtuesve të skuadrave.

Komento: