Galliani “qon peshë” rossonerët me deklaratën e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Galliani “qon peshë” rossonerët me deklaratën e fundit

18:40 | 09 Shkurt 2019

Sot Adriano Galliani dha një intervistë për Radio Deejay, gjatë së cilës ai foli edhe për Milanin.

Ai, është befasuar me ecurinë te rezultateve të Milanit përcjell ORAinfo.

Ish-menaxheri i Rossonerëve, tani në Monza, i është kërkuar një gjykim në tregun e transferimeve të janarit nga Milan dhe Leonardo.

“Milan është ekipi që është forcuar shumë në Evropë. Me Piatek dhe Paqueta Leonardo ka ndryshuar fytyrën e Rossonerëve. Leonardo? Ne shpesh ndiejmë se jemi miq, por duket se ai nuk nevojë për këshillën time “.

“Një koment edhe për punën e Rino Gattuso si trajner i Milanit ? “Nuk e prisja, Besoja se karakteri i tij i fortë do të dëmtonte shumë ekipin, po doli e kundërta”, ka përfunduar Galliani./ORAinfo/

Komento: