Gattuso: befason, qesh kur pyetet për Interin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gattuso: befason, qesh kur pyetet për Interin

09:40 | 23 Shkurt 2019

Menaxheri i Milanit Rino Gattuso ka zbuluar se ata nuk po mendojnë për Interin, pavarësisht se janë vetëm një pikë pas nerazzurrëve.

Rossonerët morën një fitore bindëse 3-0 kundër Empolit dje në Serie A dhe u afruan vetëm një pikë larg Interit, të cilët luajnë të dielën kundër Fiorentinas në një përpjekje për të sjellë hendekun deri në 4 pikë.

Gattuso po bisedonte me shtypin pas fitores ndaj Empolit dhe ai u pyet për Interin.

“Unë jam duke qeshur, nuk po mendojmë për Interin. Do të vuri një nënshkrim aq të madh sa një shtëpi për Interin duke përfunduar të tretët dhe Milanin të katërt. Nuk mendoj për derbin tani, kemi Sassuolo, Lazio dhe Chievo”, ka thënë Gattuso. /ORAinfo/

Komento: