Gattuso e “dridh” Romën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gattuso e “dridh” Romën

17:06 | 02 Shkurt 2019

Milan do të luajë nesër në Serie A dhe trajneri i Milanit, Rino Gattuso ka folur në konferencën e tij për shtyp përpara asaj që premton të jetë një ndeshje shumë interesante

Gattuso komentoi disa çështje, duke përfshirë sfidën në fjalë, kombinimin e Piatek dhe Cutrone, dhe Tiemoue Bakayoko, përcjell ORAinfo.

“Kupa italiane është një konkurs i ndryshëm, të gjitha ekipet kanë merituar të kalojnë, por nesër do të jenë tashmë të ndryshme.

“Duhet të jemi shumë të kujdesshëm. Do të jetë shumë e vështirë për ne, dua të shoh të njëjtën dëshirë dhe të njëjtën kërkesë.

Do të hyjmë në atë ndeshje dhe besoj të dalim fitues e të i mposhtim ata”, ka thënë Gattuso./ORAinfo/

Komento: