Gattuso nuk dëshiron t’ia dijë për këtë lojtar

13:33 | 16 Janar 2019

Gattuso u ul për një konferencë shtypi me mediat përpara përplasjes së Supercoppa Italiana me Juventusin.

Kuptohet, menaxherja mori shumë pyetje në lidhje me Higuain, të cilën ai nuk e çmonte shumë përcjell ORAinfo.

“Unë nuk do t’i përgjigjem pyetjeve të Higuain më shumë. Është një lojë e rëndësishme dhe për njëzet minuta kemi folur vetëm për Higuain, Higuain dhe Higuain,” tha ai.

Sigurisht, duke pasur parasysh rëndësinë e lojës së nesërme, ju mund të kuptoni pse Gattuso u shqetësua me pyetjet e bëra./ORAinfo/

Komento: