Gattuso takon drejtuesit e Milanit, nuk do ta besoni ҫfarë biseduan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gattuso takon drejtuesit e Milanit, nuk do ta besoni ҫfarë biseduan

23:55 | 01 Janar 2019

Gennaro Gattuso është takuar me drejtuesit e klubit.

Thuhet që në takim është folur për të ardhmen dhe pozicionin e italianit për momentin, transmeton Indeksonline.

Drejtuesit i kanë thënë që ende besojnë tek ai dhe se shkarkimi i tij nuk është opsion.

Milan këtë sezon është duke kaluar në formë jo të mirë, sidomos muaji dhjetor ka qenë plot me rezultate dëshpëruese./

Komento: