Gazetari e pyet a po kalon në Inter, Conte befason me përgjigjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gazetari e pyet a po kalon në Inter, Conte befason me përgjigjen

11:35 | 01 Shkurt 2019

Inter është duke menduar ta largojë nga drejtimi i ekipt Luciano Spallettin.

Antonio Conte ka refuzuar të përgjigjet nëse është kandidat për postin e trajnerit në Inter.

Ish selektori i Italisë është i lirë pas largimit nga Chelsea.

Kurse, së fundmi spekulohet se mund të rikthehet në Serie A si zëvendësues i Luciano Spallettit në Inter.

“BeIn Sports” e ka takuar Conten në rrugët e Milanos dhe e ka pyetur nëse do të marrë drejtimin e “Nerazzurrëve”, përcjell lajmi.

“Kontakte? Pa koment”, u shpreh shkurt Conte.

Komento: