Genoa-Milan, vjen lajmi i papritur nga Italia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Genoa-Milan, vjen lajmi i papritur nga Italia

17:44 | 11 Janar 2019

Ndeshja e Serie A në mes të Genoas dhe Milanit e planifikuar të zhvillohet me 21 janar po tentohet që të ndryshohet orari në të cilën do të luhet përcjell ORAinfo.

Është kërkuar që ndeshja të zhvillohet në orën 21:00.

U konfirmua të enjten se ndeshja do të luhet në orën 15:00 për arsye të sigurisë publike.

Sport Mediaset raporton se Qyteti i Gjenovës ka shkruar në Serie A, duke kërkuar që ndeshja të fillojë më vonë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!