Genta dhe i dashuri i saj kështu shijojnë përqafimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Genta dhe i dashuri i saj kështu shijojnë përqafimin

11:30 | 03 Qershor 2020

Kështu e shijojnë përqafimin Genta dhe i dashuri i saj.

Genta Ismajli ka goditur që nga momenti kur ka bërë publike dashurinë e saj.

Me një raport superior që kanë dyshja ndërmjet veti, nuk po ndalen duke ndarë imazhe të ndryshme, shkruan Kosovarja.
Përveç kësaj, shpesh ata shihen duke shkëmbyer përqafime e që nuk hezitojnë as t’i ndajnë me ndjekësit e tyre.

Këtë e dëshmon edhe imazhi i radhës, ku shihen duke shijuar në maksimum përqafimin çifti i njohur.

Komento: