Genta Ismajli po e shijon jetën në ditët e fundit të shtatzënisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Genta Ismajli po e shijon jetën në ditët e fundit të shtatzënisë

15:30 | 22 Shtator 2021

Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të komentuara të momentit.

Që nga lidhja e sa me biznesmenin turk, ajo pothuajse çdo herë ka qenë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Tani, që është në pritje të ëmbël çdo gjë rreth saj që zhvillohet padyshim që tërheqë vëmendjen e publikut.

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Genta është shfaqur me e relaksuar si kurrë me parë.

E rregulluar bukur dhe me disponim të mirë, Genta shfaqet duke pirë kafe.

Edhe në këtë foto, sikurse në çdo postim tjetër, këngëtarja është kujdesur që të mos ta ekspozoj barkun e saj. /ORAinfo/

Komento: