Genta Ismajli vishet në fustan të tejdukshëm, do ta ‘çmend’ të dashurin e saj me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Genta Ismajli vishet në fustan të tejdukshëm, do ta ‘çmend’ të dashurin e saj me këtë pamje

17:27 | 24 Dhjetor 2019

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja ka pranuar lidhjen me një biznesmes nga Turqia.

Genta po vazdon të jetë tejet aktie me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan të tejdukshëm, e me këtë duket se do ta lë pa fjalë të dashurin e saj./ORAinfo/

Komento: