Genta me ndryshim të madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Genta me ndryshim të madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

23:48 | 23 Maj 2020

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një fotografie ka treguar se ka prerë dhe ngjyrosur flokët.

E më këtë pamje, Genta po duket krejt ndryshe./ORAinfo/

Komento: