Genta nuk po i ndahet të dashurit, publikon pamje ‘intime’ me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Genta nuk po i ndahet të dashurit, publikon pamje ‘intime’ me të

19:15 | 25 Dhjetor 2019

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia, i cili jeton në Zvicër.

E së fundmi ajo ka publikuar një foto me të, ku po duken më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

Komento: