Genta shfaqet më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë, por ҫfarë ndodhi me fytyrën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Genta shfaqet më e ‘zjarrtë’ se asnjëherë, por ҫfarë ndodhi me fytyrën e saj

22:38 | 15 Korrik 2019

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë e ‘zjarrtë’.

Në këtë foto, Genta si rrallëherë është shfaqur pa grim./ORAinfo/

Komento: