Genta shfaqet një nënë e lumtur, sjell imazhet me të bukura me dy binjakët e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Genta shfaqet një nënë e lumtur, sjell imazhet me të bukura me dy binjakët e saj

18:25 | 28 Shtator 2022

Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo qysh në fillimet e saj ra në sy për stilin dhe mënyrën e kërcimit që bënte në paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja gjilanase pati një shkëputje nga ekrani, pasi njohu dashurinë e saj, biznesmenin turk, Ustah.

E muaj më parë çifti në fjalë janë bërë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali.

Genta, ka lënë profesionin anash dhe i është përkushtuar dy fëmijëve të saj.

Ndërsa se fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet në shoqëri të dy binjakëve të saj.

Kaq e lumtur po duket Genta pranë dy vogëlushëve të saj. /ORAinfo/

Komento: