Getafe – Barcelona, befasi e madhe në formacionet zytare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Getafe – Barcelona, befasi e madhe në formacionet zytare

20:25 | 06 Janar 2019

Formacionet zyrtare të ndeshjes Getafe – Barcelona, tashmë janë publikuar.

Getafe dhe Barcelona do të përballen në kuadër të xhiros së 18-të në La Liga.

Ndeshja që starton në ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin “Coliseum Alfonso Perez”, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Getafe:

Barcelona:

Komento: