Getinjo shfaqet në krahët e kësaj bukurosheje, jep lajmin e shumëpritur! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Getinjo shfaqet në krahët e kësaj bukurosheje, jep lajmin e shumëpritur!

22:56 | 31 Janar 2023

Ana e Getinjo bëhen bashkë, sjellin së shpejti super hitin

“Je e vetmja dashuri” titullohet kënga e cila erdhi gjatë qëndrimit në “BBVK” nga dy super talentët, Getinjo e Ana Kabashi.

Pas daljes nga ky format, dyshja kanë bashkuar forcat për ta risjellur këtë këngë e cila po pëlqehet në masë të madhe.

Më një imazh të postuar në “Instastory” nga Getinjo shihet se ata i janë “përveshur” punës dhe hiti pritet të publikohet së shpejti.

“Je e vetmja dashuri”, pritet të lansohet këtë të premte.

Këtë e ka paralajmëruar Getinjo i cili ka publikuar një foto në krahët e Ana Kabashit.

Kaq në disponim të mirë po shfaqen ata pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Komento: