Gëzimja bëhet prapë nuse me dimi e jelek, e reagimi i kunatës së saj do t’iu ‘shkrijë’

22:50 | 09 Maj 2019

Gëzime Hamzaj është tani një prej personazheve më të përfolura në publik e media rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Para një muaji, ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën e që ishte një ceremoni shumë madhështore.

Së fundi, ajo prapë është bërë nuse e veshur në dimi e jelek e kunata e saj kur e ka parë nuk ka hezituar t’ia vë si mbishkrim një zemër në foton që ka postuar Gëzimja./ORAinfo/

Komento: