Gëzimja del në rrugë e veshur si zonjë e rëndë, palltoja dhe kapelja e saj morën tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja del në rrugë e veshur si zonjë e rëndë, palltoja dhe kapelja e saj morën tërë vëmendjen

17:46 | 21 Janar 2021

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

E për ta, bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo po duket tamam si një zonjë e vëretë./ORAinfo/

Komento: