Gëzimja del për kafe me burrin dhe vajzën, shikoni si po duken – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja del për kafe me burrin dhe vajzën, shikoni si po duken

23:58 | 25 Shkurt 2021

Gëzimja është një personazh shumë i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që përcjellin çdo hap të saj.

Sot, Gëzimja ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet se ka dalë për kafe me burrin e vajzën.

E në këtë imazh ata shfaqen më të lumtur se kurrë./ORAinfo/

Komento: