Gëzimja dhe burri ‘cakrrojnë’ gotat pranë bredhit

09:34 | 10 Dhjetor 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke cakrruar gotat me burrin e saj.

E këtë e kanë bërë në mënyrë romantike dhe festive, pranë bredhit të Vitit të Ri./ORAinfo/

Komento: