Gëzimja duket si loçkë në paraçitjen e fundit, do t’ia kënaq zemrën vjehrrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja duket si loçkë në paraçitjen e fundit, do t’ia kënaq zemrën vjehrrës

15:24 | 20 Tetor 2021

Reja e Remzie Osmani e bukur apo e frikshme?

Gëzimja pa dyshim që është njëra ndër rejat më në qendër të vëmendjes për paraqitjet e saj, pasi vjehrra e saj Remzia është mjaftë e dashur dhe prej një kohe të gjatë në industrinë e muzikës.

Paraqitja e Gëzimes në fotografitë e fundit është pak a shumë e mbështjellur me të bukurën dhe të frikshmen, pasi që ngjyra e hapur e syve në komportim me grimin e rëndë duket sikur ka vene lente që përdoren për halloween.

Ajo para disa dite ka ndërruar edhe stilin e flokëve, aq e bukur dukej sa që e shpërndau një fotografi bashkë me vajzën, duke thënë se vogëlushes po i pëlqen ndryshimi i nënës, shkuan Kosovarja.

Si do që të jetë, e bukura mbetet e bukur.

Komento: