Gëzimja e fotografon vetën nga afër, ka përfunduar në këtë gjendje! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja e fotografon vetën nga afër, ka përfunduar në këtë gjendje!

22:39 | 05 Dhjetor 2022

Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i show-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Gëzimja, është një grua shumë e bukur dhe të njëjtën kohë edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet e grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara me stil.

Në këtë pamje ajo po shkëlqen. /ORAinfo/

Komento: