Gëzimja nuse e re, nuk di të gatuajë, ja ҫfarë e detyron burrin të hajë për iftar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gëzimja nuse e re, nuk di të gatuajë, ja ҫfarë e detyron burrin të hajë për iftar

21:05 | 15 Maj 2019

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Duket se Gëzimja ende nuk di të gatuajë, pasi përmes një postimi ajo ka treguar se po hanë pica./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!