Gëzimja publikon video nga shtrati i gjumit, veshja e saj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja publikon video nga shtrati i gjumit, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

21:25 | 20 Shtator 2022

Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo

Ata të dy janë çifti më i përfolur i shoë-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Gëzimja, është një grua shumë e bukur dhe të njëjtën kohë edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Ajo se fundmi ka publikuar një video nga shtrati i saj i gjumit.

E veshur me fustan të bardh me shumë stil, Gëzimja po duket kaq joshëse. /ORAinfo/

Komento: