Gëzimja shkon në fshat, shikoni si shërben kafe dhe ëmbëlsira – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gëzimja shkon në fshat, shikoni si shërben kafe dhe ëmbëlsira

16:26 | 10 Qershor 2019

U bë tejet e njohur si reja e këngëtares, Remzie Osmanit.

Tani, Gëzime Hamzaj është një emër shumë i njohur për publikun e lajmeve rozë, përcjell ORAinfo.

Para dy muajve, ajo dhe djali i këngëtares i kanë dhënë fund beqarisë duke bërë një dasmë të madhe.

E pas dasmës ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në fshat dhe nga atje ka publikuar një foto ku shihet se ka shërbyer kafe dhe ëmbëlsira. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!