Gëzimja vishet me dallam për Bajramin e parë si nuse, ju ‘mahnit’ me pamjen

18:32 | 04 Qershor 2019

Gëzime Hamzaj është tani një emër shumë i përfolur në publik e media rozë

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë, përcjell ORAinfo.

Sot, Gëzimja po e shijon Bajramin e parë si nuse dhe parë këtë ajo është veshur në dallam.

E me këtë pamje, Gëzimja nuk ka hezituar të shpërndajë imazhe për ndjekësit./ORAinfo/

Komento: