Gili bëhet gati për dasmë, kaq të bukur moti nuk e keni parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gili bëhet gati për dasmë, kaq të bukur moti nuk e keni parë

17:59 | 07 Gusht 2022

Gili, është padyshim njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Duke qenë se është që një kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo ka ditur që me këngët e saj të i bëjë për vetë shumë adhurues, shkruan ORAinfo.

Tani pasi që sezoni i verës dhe dasmat janë në kulm, Gili është shumë e angazhuar në ahengje të ndryshme.

E pasi që është personazh publik ajo kujdeset shumë për imazhin e saj. Së fundmi ajo në një dasmë ka shkëlqyer me pamjen e saj. Duket si kukull./ORAinfo/

Komento: