Gili ka filluar të shtojë peshë, ky fustan zbulon gjithçka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gili ka filluar të shtojë peshë, ky fustan zbulon gjithçka

09:27 | 15 Nëntor 2019

Gili është këngëtarja që bën përherë bujë në skenën muzikore shqiptare.

Ajo u bë e preferuara e publikut që në daljen e parë me këngët e saj tejet të veçanta dhe në stil unik, përcjell ORAinfo.

Gili këtë kohë është shumë e angazhuar në xhirime për festat e fundvitit.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke kënduar.

E veshur me fustan të bardhë, Gili duket se ka shtuar peshë kohëve të fundit.

Shikoni foton dhe vlerësojeni vet. /ORAinfo/

Komento: