Gili vishte me jakne të lekurës, frizura e saj merr vëmendjen

15:29 | 09 Maj 2019

Gili është një prej këngëtareve më të pëlqyera ndër vite në Kosovë.

Që nga fillimet e para ajo bëri për vete zemrat e publikut dhe e tillë vazhdon të jetë edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur më jakne të lekurës, ndërsa grizura e saj e rregulluar merr vëmendjen. /ORAinfo/

Komento: