Gjendet e vdekur një nga turistet e bllokuara në Kanionin e Holtës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gjendet e vdekur një nga turistet e bllokuara në Kanionin e Holtës

19:13 | 14 Korrik 2019

Humb jetën turistja nga qe u bllokua në Kanionin e Holtës.

Një grup me turistë shqiptarë i nisur nga Gramshi për të eksploruar kanionin e Holtës janë përfshirë nga uji i lumit e për pasojë një vajzë ka humbur jetën.

Ndërkohë mësohet se dy djemtë që kanë qenë me vajzën kanë shpëtuar

Policia dhe zjarrfikëset kanë shkuar në vendngjarje për të dhënë ndihmën. /tch

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!