Gjendet i vdekur një person në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

14:40 | 25 Dhjetor 2019

Një person i vdekur është gjetur sot në Prishtinë.

Sot rreth orës 11:48 është raportuar në polici se në rrugën “Vëllezërit Fazliu” të Prishtinës është raportuar një rast.

Burime të Klan Kosovës bëjnë të ditur se bëhet fjalë për një person 47 vjeç, i cili është gjetur pa shenja jete nga nëna e tij në shtëpinë e saj.

Në vendngjarje kanë dalë njësitë kompetente policore dhe ajo e emergjencës.

Komento: