Gjendet një person pa jetë në Mitrovicë, ja kush dyshohet të jetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gjendet një person pa jetë në Mitrovicë, ja kush dyshohet të jetë

23:28 | 24 Shkurt 2019

Një person ka humbur jetën në Mitrovicë.

Një person është gjetur pa shenja jete në orët e vona të mbrëmjes në hyrje të tunelit të Bairit në komunën e Mitrovicës.

Dyshohet se trupi i pajetë i 64 vjeçarit është i babait të Ermal Kamberajt, i cili u vra afro dy vite më parë në një lokal të Mitrovicës.

Rasti në fjalë është konfirmuar edhe nga drejtoresha e Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Afërdita Mikullovci.

“Rreth orës 20:22 është njoftuar Policia për një trup të pajetë te tuneli në Mitrovicë. Vdekja e tij është konfirmuar nga ekipi mjekësor, ndërsa trupi është dërguar për obduksion. Dyshimet e para janë se vdekja ka qenë natyrale sipas simptomave”, ka thënë ajo./

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!