Gjendet një person pa shenja jete në Ferizaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gjendet një person pa shenja jete në Ferizaj

09:27 | 03 Shkurt 2019

Ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në Ferizaj.

Një burrë është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij.

Policia njofton se viktima që u gjet mbrëmë në orën 17 e 20 ishte shtetas i Shqipërisë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar humbjen e viktimës.

Ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës i është liruar familjarëve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!