Gjendet pa shenja jete një fëmijë në Fushë Kosovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gjendet pa shenja jete një fëmijë në Fushë Kosovë

19:15 | 11 Korrik 2019

Para pak çastesh një fëmijë është gjendur pa shenja jete në Fushë Kosovë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’.

ORAinfo merr vesh se personi që është gjetur pa shenja jete është mashkull dhe i moshës minore.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Aty kanë ardhur edhe Mjekësia Ligjore e cila po merret me ekzaminimin e vendit të ngjarjes dhe trupit të fëmijës që është gjetur pa shenja jete. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!