Gjendet pa shenja jete një fëmijë në Fushë Kosovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjendet pa shenja jete një fëmijë në Fushë Kosovë

19:15 | 11 Korrik 2019

Para pak çastesh një fëmijë është gjendur pa shenja jete në Fushë Kosovë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Xhemajl Mustafa’.

ORAinfo merr vesh se personi që është gjetur pa shenja jete është mashkull dhe i moshës minore.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Aty kanë ardhur edhe Mjekësia Ligjore e cila po merret me ekzaminimin e vendit të ngjarjes dhe trupit të fëmijës që është gjetur pa shenja jete. /ORAinfo/

Komento: