Gjendet pa shenja jete një person në Gremnik të Klinës

15:31 | 06 Janar 2019

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur në fashtin Gremnik të Klinës.

Një person është dërguar pa shenja jete në spitalin rajonal në Pejë, pasi që të njëjtit i është keqësuar gjendja shëndetësore gjersa ishte në shtëpinë e tij

Policia nuk ka dhënë më shumë informata, por thotë se viktima është nga fshati Gremnik i Klinës dhe se ngjarja ka ndodhur në orët e para të së shtunës.

Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor dhe me vendim të prokurorit, trupi i pajetë u është dorëzuar familjarëve

Komento: