Gjendet pa shenja jetë një serb në Kosovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gjendet pa shenja jetë një serb në Kosovë

11:33 | 05 Maj 2019

Një serb është gjetur pa shenja jetë në Zubin Potok.

Policia e Kosovës ka njoftuar se trupi i pajetë është gjetur gjatë ditës së djeshme.

Te trupi nuk janë vërejtur shenja të dyshimta.

“Zubin Potok 04.05.2019 – NN. Raportohet se në shtëpinë e tij pa shenja jetë është gjetur mashkulli K-Serb. Sipas mjekut, viktima nuk ka shenja të dyshimta. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i është liruar familjarëve për ceremoni mortore”, thuhet në njoftimin e policis.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!